Wjechała z płotem

drukuj
przeczytano: 2421 razy
Paweł Palica, 09.01.2018

Nieoczekiwany "gość" pojawił się dzisiaj rano na terenie Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Maszewskiej w Goleniowie.

Przed godziną 8 rano kobieta jadąca ul. Maszewską od strony centrum miasta wpadła na oszronionej nawierzchni w poślizg, straciła kontrolę nad autem, przecięła w poprzek ścieżkę rowerową i wjechała przez płot na teren szkoły. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a jak nam powiedział wicedyrektor szkoły Marcin Olesiński koszty naprawy ogrodzenia zostaną pokryte przez właścicielkę pojazdu.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

Zima zaskoczyła drogowców , wczoraj wieczorem już po 17 godzinie na terenie Nowogardu służby drogowe posypywały ulice , u nas niestety nie dopiero rano około ósmej posypywano rondo koło szpitala , a gdzie reszta ulic ?

dodany przez robertdominik, dnia 09.01.2018, 12:53:10

W Goleniowie odśnieżane będą tylko miejsca newralgiczne, reszta nie, bo trzeba oszczędzać na kryte korty tenisowe.

dodany przez Akim, dnia 09.01.2018, 13:45:20

Ano sie zdarza...
pozatym witam po roku nieobecnosci...najstarsze konto na GG znow aktywne heh...

dodany przez KC_Designer, dnia 09.01.2018, 13:59:11

Czynnik ludzki jest , nie do przewidzenia , a głupota też.

dodany przez Pawlak, dnia 09.01.2018, 16:54:26

A opony zimowe były?
Jeżeli w tym dniu w tym miejscu tylko ta Pani "wypadła" z drogi, to zima zaskoczyła ją (a nie drogowców).

dodany przez jerzu007, dnia 09.01.2018, 23:28:36

A ona powinna pozwać zarządcę drogi. To co się dzieje w Goleniowie to skandal. Permanentnie oszczedzają na naszym bezpieczeństwie.

dodany przez Testowanie, dnia 11.01.2018, 16:50:43

Czołem KC dobre z 12 lat minęło :-)

dodany przez student4ec1, dnia 15.01.2018, 22:02:59

Mamy na tej stronie jakiegoś dyżurnego ,,admina", czy może wszyscy już z redakcji G.G. szusują na nartach? W 100 lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę ,zdjęcie Hitlera wklejone na portalu zakrawa chyba nie tylko na kpinę, ale i na obrazę milionów, nie tylko polskich ofiar walczących o tę niepodległość. Naprawdę nikt nie zareaguję?

dodany przez Piotrek Walkowiak, dnia 15.01.2018, 23:13:31

Nie wierzę... Hitler na portalu GG wciąż dobrze się miewa. Więcej, jak można pod zdjęciem odczytać ,, wzruszył się kurwa". Chyba szczerze...
Jestem w stanie zrozumieć, że student4ec wymaga natychmiastowej opieki lekarskiej, a ta wciąż nie nadchodzi. To się niektórym, zdarza. Pytanie brzmi: czy jak przy kolejnych wpisach ukaże się ikona Stalina, będzie ona równie długo wisieć jak ta Hitlera? Czas start.

dodany przez Piotrek Walkowiak, dnia 15.01.2018, 23:49:28

@student4ec1: Prosimy o pilną zmianę awatara i nie umieszczanie w nim postaci takich jak AH. W przeciwnym razie będziemy zmuszeni usuwać komentarze. - admin

dodany przez pp, dnia 16.01.2018, 01:43:22

Awatar został usunięty. Osoby, które poczuły się dotknięte - przepraszam !

dodany przez student4ec1, dnia 16.01.2018, 07:40:23

PROGNOZA POGODY

-2oC -1oC

wtorek

-4oC 2oC

środa

3oC 9oC

czwartek

7oC 8oC

GALERIA ZDJĘĆ

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018

Wiesław Krause - 15.01.2018

22
Poniedziałek
Styczeń 2018
Dominiki
Mateusza
Wincentego
Styczeń, 2018
PnWtŚrCzPtSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

poprzedni dzisiaj następny

GOLENIÓW W STAREJ FOTOGRAFII

OSTATNIO KOMENTOWANE

"Podinspektor już liczy dni do cywila, stąd patrzy żeby sobie jeszcze postrzelać." - GDDKiA inwestorem obwodnicy zachodniej

"To widac jak dzialaja mechanizmy kontroli wewnetrznej w banku, skoro `porzadki` sie zaczely, dopiero jak KNF dal upominajacego `klapsa`. Trzeba zadac sobie pytanie, czy w takim banku,, pamietajac o d..." - Nie odwołali

"@up: Może gdyby Pan Ozimek dotrwał do końca spotkania, przekazywane przez niego informacje byłyby bliższe temu, co faktycznie twierdzą KNF i SSO." - Nie odwołali