reklama

Ukraińcy dachowali pod Goleniowem, kierowca nie żyje

drukuj
przeczytano: 6042 razy
Paweł Palica, 18.12.2018

Do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem czterech Ukraińców doszło dzisiaj rano w pobliżu Goleniowskiego parku Przemysłowego.

Feralne zdarzenie, jak informuje Dariusz Tapper z goleniowskiej straży pożarnej, miało miejsce na ośnieżonym, śliskim łuku drogi pomiędzy Lubczyną a Goleniowem. Wypadku nie przeżył kierowca, trzech pasażerów, z lekkimi obrażeniami, nie wyraziło zgody nawet na pomoc zaoferowaną przez ratowników medycznych.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi goleniowska prokuratura. Kierowca, jak wynika z naszych nieoficjalnych ustaleń, mógł być pod wpływem alkoholu.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

Jedynym co mozna w tej sprawie zrobic, to naglosnic i napietnowac. Kierowca juz sam sie ukaral. Oby inni nie szli w jego slady i nie stawali sie potencjalnymi mordercami.

dodany przez Hubert C. Klebowski (KC_Designer), dnia 18.12.2018, 12:22:59

@Hubert C.K. - niestety wielokrotnie byłem świadkiem poważnego nadużycia alkoholu wśród kierowców zza wschodniej granicy. Sytuacja na polskich drogach była tragiczna już przed ich masową imigracją. Jak widać, lepiej niestety nie będzie.

dodany przez YavorSan, dnia 18.12.2018, 12:48:59

Zginął na polu , chwały , nie koniecznie . Odmówili pomocy bo nie mieli "strachowki" , czyli ubezpieczenia zapewne.

dodany przez Pawlak, dnia 18.12.2018, 13:44:14

Droga Lubczyna - Goleniów traktowana jest jak jakiś tor wyścigowy. Szczególnie wracający z pracy w GPP dostają jakiegoś szału, kiedy wsiadają w te swoje wozy drabiniaste.Tam jeszcze nie raz dojdzie do tragedii.

dodany przez kowjan, dnia 18.12.2018, 19:36:40

Na tym portalu wielokrotnie pisano o pijanych lokalsach, więc to żadna nowość, podobnie jak ignorowanie problemu przez policję - pijanego i tak wypuszczą. Kiedyś musiał się trafić obcy. BTW. Kiedy ostatnio byliście kontrolowani? Jeżdzę codziennie - nie po bułki, a nie pamiętam takiej kontroli, w ostatniej dekadzie.

dodany przez .., dnia 19.12.2018, 07:37:50

Tak jest dwukropek! Za malo kontroli stanu trzezwosci. Panie Targonski, prosimy o wzmozenie. I najsurowsze kary. Odpusccie nieco tym innym, ale pijakom dokreccie srube do maxa! Normalnie blokady i kontrole bezwzgledne. Ci sprawiedliwi nie obraza sie.

dodany przez Hubert C. Klebowski (KC_Designer), dnia 19.12.2018, 12:57:47

Taki niemiły tytuł artykułu. Można było ubrać to inaczej w słowa.

dodany przez Biustonosz, dnia 19.12.2018, 14:46:49

@Biustonosz niemiły? Wraaaaaaaa!!! Ale bym cię zdemoralizowała i łaciną zasypała, ale to miejsce publiczne! Co Ukraińcy, tak jak i Grecy, Rosjanie, Polacy! A co to Ukraińców trzeba ładnie wymawiać?! I co jeszcze?! Kwaaaaaaa!

dodany przez Dziunia, dnia 19.12.2018, 15:31:45

Ukraińcy wymordowali tysiące niewinnych Polaków! I co tutaj chcesz ładnie ubierać?! Siebie lepiej ubierz! Spójrz na siebie!

dodany przez Dziunia, dnia 19.12.2018, 15:33:55

J....ć , karać , nie wyróżniać ! , przepraszam.

dodany przez Pawlak, dnia 19.12.2018, 16:18:18

biustonosz a co ci sie lewactwo wlaczylo? wlasnie trzeba duzymi literami bombić kto i co. tu nie ma znaczenia ze ci czy tamci. Ukraincy narozrabiali, to trzeba o tym mowic glosno. Jak by to byl pijany litwin w tirze, tez by sie o nim tak pisalo. kropka.
Dziunia, znow nam psujesz poranna lekture. Uspokoj sie oszolomko.

dodany przez Hubert C. Klebowski (KC_Designer), dnia 20.12.2018, 07:25:48

Hubert ale można napiętnować w artykule, a tytuł jest trochę lipny. I mi tu lewactwa nie podpinaj :))))

dodany przez Biustonosz, dnia 20.12.2018, 09:18:58

Spokojnie panowie, po ustawie przyjetej w srode przez parlament niemiecki , `problem` sam sie moze rozwiazac. Zobaczymy jak to sie przelozy na GPP. A niektorzy powoli zaczynaja sie zastanawiac, co zrobic z pietrowymi lozkami ...

dodany przez saturator, dnia 20.12.2018, 09:40:35

saturator, Ty to jestes...nic sie nie rozwiaze, ukraince ze swoja mentalnoscia i magnezowym zapalem do pracy wyfruna stad szybciej niz przyfruna. Po pierwsze, jedynie wykwalifikowane osoby z poszczegolnych branz beda mialy prawo do Duldungu (tzw. pozwolenia na prace) Po drugie, w niemczech sie pracuje, a nie opieprza jak wiekszosc przybyszow zza buga. Wiem, o czym mowie, mam kolege w pracy ze Lwowa, wyksztalconego inzyniera z wieloletnim doswiadczeniem...momentami jest tragedia. W swietle nowych niemieckich przepisow z Polski wyjada na stale tylko ci najlepsi i najbardziej ogarnieci, a reszta zostanie w kraju i problem sie nasili. Nie ma co sie cieszyc.

dodany przez Hubert C. Klebowski (KC_Designer), dnia 20.12.2018, 12:52:28

@kc Ani sie nie ciesze, ani smuce. Nie czerpie tez z obecnosci ukrainskich przybyszy zadnych profitow. A, ze w intermarche pani nie potrafila poradzic sobie z zadaniem `-Czy jest kawior?`, to mi nie przeszkadza :) Well see ..

dodany przez saturator, dnia 20.12.2018, 18:08:13

Kupię łóżko piętrowe w dobrej cenie :))

dodany przez Pawlak, dnia 20.12.2018, 20:06:35

Tytuł jak z paska TVP Info. Teraz rozumiem Burmistrza, że nie ufa tej tubie propagandy PIS. Nasz lokalny "Kurski"...