reklama

Radiowóz zmielony

drukuj
przeczytano: 35049 razy
Paweł Palica, 02.02.2018

Kompletnie zniszczony został policyjny radiowóz, którym do obsługi wypadku, do jakiego doszło dzisiaj na drodze krajowej nr 3 w pobliżu Goleniowa, przyjechali funkcjonariusze naszej komendy.

Wcześniej doszło tam do dachowania samochodu osobowego, na miejscu wkrótce pojawili się policjanci. W ich radiowóz, jak informuje jeden z naszych czytelników, około godz. 10:30 uderzył dostawczy fiat ducato, a efekt - co widać na zdjęciu - był opłakany.

Policjanci podczas zdarzenia przebywali poza pojazdem, żaden z nich nie odniósł obrażeń. Pas "trójki" w kierunku Świnoujścia jest nieprzejezdny.

 

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

no to pieknie...spal za kierownica czy jak?

dodany przez KC_Designer, dnia 02.02.2018, 12:22:50

Chlopaki w niedziele na msze powinni dac, ze zaden z nich nie siedzial w srodku w niezapietych pasach, spisujac protokol zdarzenia ..

dodany przez j_janusz, dnia 02.02.2018, 12:26:30

Mieli więcej szczęścia niż ci co zabezpieczali tutaj zdarzenie w tamtym roku - http://www.dziennikwschodni.pl/krasnystaw/wypadek-w-lopienniku-zginela-policjantka-kierowca-zostanie-na-wolnosci,n,1000207997.html

dodany przez Luki, dnia 02.02.2018, 13:17:38

Może nie widział, bo może policjanci nie zabezpieczyli właściwie miejsca. Nie mieli właściwego oświetlenia, itp. Z własnego doświadczenia wiem, ze policjanci lubią egzekwować, ale nienawidzą stosować się do przepisów. Np. potrafią bez oświetlenia suszyć w nocy i wybiegać pod koła pojazdu, żeby zatrzymać kierowcę za przekroczenie prędkości. Potem w sądzie kłamią, że wszystko wykonali zgodnie z przepisami i regulaminem. Dlatego mam kamerę w samochodzie - na gliniarzy.

dodany przez Test mikrofonu, dnia 02.02.2018, 19:02:42

Całe szczęście Test mikrofonu, już niedługo gliniarze będą wyposażeni w kamery - na takich jak ty :).

dodany przez Adam Zy., dnia 02.02.2018, 19:24:20

mimo wszystko Panom PolicjantĄ nie zapaliła się lampka i nie założyli kamizelek odblaskowych które są wymagane przy wykonywaniu "okreslonych" czynności na drodze.

dodany przez Mm123, dnia 02.02.2018, 21:49:50

@Mm123 Sluszna uwaga, same zdjecia obrazuja brak wyobrazni i u policjantow i u fotografa.

dodany przez j_janusz, dnia 02.02.2018, 23:50:30

podzielam zdanie "Test mikrofonu" i " Mm123" , miejsce wypadku / kolizji powinno być odpowiednio oznakowane i zabezpieczone. A już na trasie szybkiego ruchu jaką jest droga S-3 szczególnie . Niech nasza policja jak nie wie jak to zrobić , to może poprosi o przeszkolenie " mistrzów świata " w tym zakresie czyli policjantów z Niemiec ( blisko ). Jeżeli są fachowcami w robocie policyjnej to chyba nie dopełnili procedur.

dodany przez jzw, dnia 03.02.2018, 08:33:57

Byłbym przeszczęśliwy, gdyby policja była zobowiązana wszystko rejestrować. Jeszcze przeszczęśliwszy, gdyby ponosili kary za "awarie" sprzętu i niezarejestrowanie interwencji. W moim przypadku była kamera, ale szczęśliwie dla policji "zepsuła się". Nie dziwcie się więc, że mam goleniowskich policjantów za kłamców i kombinatorów. albo pobija i aresztują niewłaściwą osobę, albo próbują ukarać za nieistniejące wykroczenia, albo sami są na bakier w regulaminem i nigdy nie ma dowodów... Historię z "polowaniem na Ozimka" pamiętacie?

dodany przez Test mikrofonu, dnia 03.02.2018, 20:04:03