Posłanka rozliczona

drukuj
przeczytano: 2925 razy
Leszek Ozimek, 06.06.2018

Dzisiejszy "Kurier Szczeciński" opublikował stan majątkowy zachodniopomorskich posłów - w tym jedynej posłanki z naszego powiatu Magdaleny Kochan z PO.

Zestawienie dotyczy roku 2017 i o naszej posłance podaje następujące informacje: "...jest emerytką i otrzymała z tego tytułu 36 tys zł. Jej uposażenie poselskie to 136 tys zł plus dieta parlamentarna - 27 tys zł. Ma do spłacenia 93,8 tys kredytu we frankach szwajcarskich. Na koncie zgromadziła 34 tys zł. Posiada dwie działki o łącznej powierzchni 576 m2, warte 100 tys zł. Jej domek jednorodzinny o pow. 133 m2 wart jest 650 tys zł".

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

SZOK ! ale biedna!!

dodany przez Latuszek, dnia 06.06.2018, 12:10:23

Nie ma co się dziwić. Przecież do niedawno otrzymywała po 70 tysięcy złotych premii.

dodany przez behemot, dnia 06.06.2018, 17:32:17

zostało prawie 100 tys. kredytu w CHF ? to jest ok. 370 tys. PLN ..to .ile jeszcze lat zostało do spłaty ? czyli pół domku ma bank...biedactwo..czyli jest to przeciętny emeryt, którego stać na ratę kredytu ..dobra zmiana...;)

dodany przez krew i jatka, dnia 06.06.2018, 20:17:22

ciekawe ile na koncie ma pan redaktor? i jak to liczyć? tylko własne czy cudze też?

dodany przez Łukasik, dnia 06.06.2018, 21:01:24

@Łukasik , kroi się jakaś sensacja?

dodany przez zmartwych.wstaly, dnia 06.06.2018, 21:59:37

emerytka powinna się wnukami zajmować a nie cyrk w Sejmie robić, z Nitrasem któremu się marzy prezydentura w Szczecinie.

dodany przez FanTomas, dnia 07.06.2018, 08:33:20

@fanthomas W Goleniowie i Szczecinie raczej, w kwestii prezydentury i `burmistrzostwa`, status quo.
A pani Magdalena wciaz sluszy to pytanie: ... - Pani posel , kiedy bedzie woda, kiedy bedzie woda ...

dodany przez saturator, dnia 07.06.2018, 09:21:12

Oby nie!
https://www.facebook.com/portal.goleniow/?hc_ref=ART0ZQKcKUDDqS2CknC4AzJWewWEkXi0j2cg8I2pdHgT9OSWeMbvLg_QFdc_n_7SFh4&fref=nf

dodany przez behemot, dnia 07.06.2018, 10:12:43

Zamachlaczone , że tylko tyle i niech mi tu gazetów , nie czyta...

dodany przez Pawlak, dnia 07.06.2018, 10:36:21

Dziennikarze, blogerzy, księża bardzo łatwo się wzbogacają, lecz nie składają oświadczeń. Potrafią wziąć na lewo ogromne kwory i zniszczyć kogoś na zlecenie. Mają duże oddziaływanie na rzeczywistość i bogacą się często w tajemnicy. Tam byłoby więcej sensacji niż u posłów, którzy mają stałą pensję i są raczej przejrzyści.

dodany przez Tem, dnia 07.06.2018, 15:23:11

@tem przy okazji twojego postu zawsze wspominam z rozrzewnieniem Tomka Lisa ktorego, firma Deadline Productions przez 8 lat wystawila TVP faktury na 21 milionów 209 tysięcy 411 złotych i 66 groszy brutto. Wcale sie potem nie dziwilem, kiedy potem widzialem tego jegomoscia, jak odciety od koryta, lata miedzy kodziarzami z piana na ustach.

dodany przez saturator, dnia 07.06.2018, 15:45:02

Za taką kasę jak "robił" Lis to budowałbym barykady i opony palił na ulicach ;)

dodany przez Mariusz, dnia 08.06.2018, 12:02:33

Lisy zarly kurczaki razem z pierzem az milo .... W okresie od września 2012 r. do stycznia 2016 r. Hanna Lis podpisała kilkadziesiąt umów o łącznej wartości 2 042 517 zł.

dodany przez saturator, dnia 08.06.2018, 16:34:28

Nie ma nic przeciwko aby zarabiali sowite pieniądze. Ale 1) pod warunkiem, że nie zadłużają mnie i moich dzieci, 2) tworzą takie warunki aby ja i inni mogli swobodnie zarabiać pieniądze, reguły zarabiania były proste i przejrzyste tak samo jak reguły płacenia na utrzymanie naszego państwa (w tym posłów). 3) Poza tym chce się czuć bezpiecznie tak wewnątrz naszego kraju (Policja tępi bandytów, złodziei) , jak i zewnętrznie (Wojsko stoi na straży naszej wolności i suwerenności). 4) Oraz także bezpieczny od władzy publicznej (w tym posłów) poprzez sądy które stoją na straży mojej/naszej wolności od biurokracji. W tym wolności finansowej.

dodany przez Michal Wentruba, dnia 11.06.2018, 11:49:31