reklama

Ponowna zamiana starostów?

drukuj
przeczytano: 4456 razy
Paweł Palica, 23.10.2018

Powiatem goleniowskim, wszystko na to wskazuje, wciąż rządzić będzie koalicja PO - PSL.

Oficjalnie liczenie głosów wciąż trwa, z dwóch niezależnych od siebie źródeł dowiedzieliśmy się jednak, że Platforma Obywatelska zdobyła 7 mandatów, Polskie Stronnictwo Ludowe 5, Prawo i Sprawiedliwość 4, a Sojusz Lewicy Demokratycznej - 3. To może oznaczać, że ponownie fotelami zamienią się starosta Tomasz Kulinicz i jego obecny zastępca Tomasz Stanisławski. Druga opcja to koalicja PSL - PiS - SLD.

Zapewne wiele zależeć będzie od tego, jaka koalicja zawiązana zostanie w sejmiku wojewódzkim. Tam - to też na razie nieoficjalne informacje - 13 mandatów będzie miała PO, PiS 11, związani z prezydentem Szczecina Piotrem Krzystkiem Bezpartyjni 4, a PSL i SLD po 1.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

W sejmiku wojewódzkim zanosi się na koalicyjny pat jeśli informacje te potwierdzą się. Rada Powiatu - ponownie zajmie się z wieloma sprawami które schowano na czas wyborów. Personalnie nie zanosi się na trzęsienie ziemi. To dobrze, nie będzie zwalania winy na kogoś innego.

dodany przez Mariusz, dnia 23.10.2018, 12:12:40

i tak w kółko ?

dodany przez krew i jatka, dnia 23.10.2018, 12:24:26

Pan Nadredaktor nadal zaklina rzeczywistość i liczy że PiS coś gdzieś w zachodniopomorskim wskóra. W sejmiku PSL bedzie miał 2 mandaty i nikt już z pisiorami nie będzie chciał tam gadać :)

dodany przez visus, dnia 23.10.2018, 13:43:19

Żeby w XXI wieku liczyć na liczydłach ;-)? PS. Im dłużej trwa liczenie tym większa pokusa do "poprawiania" wyników...

dodany przez Michal Wentruba, dnia 23.10.2018, 14:27:02

A co, mają testować nowy system informatyczny za kilka mld/zł ? :D :D :D Ktoś się nie obłowi ;)

dodany przez Mariusz, dnia 23.10.2018, 14:56:08

A to widzę że u nas to jak w Rosji, Miedwidiew z Putinem się zaminieniał. To u nas też tak

dodany przez hradec, dnia 23.10.2018, 15:29:27

@visus
Nawet jakby rządził Kukiz z Korwinem to prawka nadredaktorowi nikt już nie odda.

dodany przez Gandalf Biały, dnia 23.10.2018, 20:56:00

To nadredaktor może okazać się frogiem ?. Chyba trzeba wyznaczyć nagrodę za ujęcie Froga i oddanie szeryfowi ;)

dodany przez Chemikaliusz, dnia 23.10.2018, 22:14:36

@gandalf A co z prawkiem na basen? Tez w depozycie ..

dodany przez saturator, dnia 24.10.2018, 07:58:30

Z basenem to sprawa jest bardziej skomplikowana. To jakiś chronologicznie ustawiony rytuał. Tak myślę, a nie wiem.

dodany przez Mariusz, dnia 24.10.2018, 15:16:10

@mariusz uzycie przez ciebie slowa `rytual` jest tu jak najbardziej zasadne. Nasz lokalny Don Kichot, oddaje raz w roku skok na tzw. glowke, nastepnie w asyscie eskorty jest wyprowadzany z plywalni, w okolicach stanowiska kasowego otrzymuje `bana` i wraca do domu z poczuciem dobrze spelnionego obowiazku ..

dodany przez saturator, dnia 24.10.2018, 15:37:03

saturator, az sie poplakalem. opowiesc niczym ze scenariusza vegi ;o) dobre, dobre ;o)

dodany przez Hubert C. Klebowski (KC_Designer), dnia 24.10.2018, 17:38:59

Czy powstanie koalicja pro-goleniowska?

dodany przez Michal Wentruba, dnia 24.10.2018, 19:00:20

Miejmy nadzieję, skład Rady Powiatu wybieramy nie po to aby się zwyczajowo zwalczał tylko po to, aby ze sobą współpracował. Ad rytuału na basenie - ludzie mają na prawdę niezły ubaw. Wpierw jest odstawiany znak zakazujący skoków, ciąg dalszy jak wyżej :)

dodany przez Mariusz, dnia 24.10.2018, 19:39:33