reklama

Krystyna Janda w Goleniowie

drukuj
przeczytano: 1830 razy
redakcja, 06.02.2018

Goleniowska Biblioteka Miejska zaprasza na spotkanie autorskie z Krystyną Jandą, wybitną polską aktorką teatralną i filmową.

Odbędzie się ono 13 lutego, o godz. 17:00. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

Liczba miejsc ograniczona?! Powialo chyba optymizmem. Pani Janda, proaborcyjna lewaczka i zazarta kod-ziara, ktora ostatnio `slynie` z retoryki antypatriotycznej. Na lamach niemieckich gazet zalila sie, ze jej teatr bankrutuje, odciety od panstwowych dotacji, jakie pompowano w ten twor za czasow rzadow po-psl. Choc trzeba przyznac, ze pani Janda potrafi zaskoczyc publike, jak np. sztuka `Koza albo kim jest Sylwia`, ktora przedstawia wnikliwe studium milosci mezczyzny do ... tytulowej kozy. Strata czasu na ta postac ..

dodany przez j_janusz, dnia 06.02.2018, 17:34:12

Chyba zacznę wierzyć w pechowego 13-tego...

dodany przez Pandemonium, dnia 06.02.2018, 18:54:49

Prawiczki zagadały. :P

dodany przez :/, dnia 06.02.2018, 22:12:31

Wolny dzień od stania pod sejmem?

dodany przez Cichygol, dnia 07.02.2018, 11:10:47

@ j_janusz
Proszę nie mieszać dwóch pojęć. Retoryka antypisowska nie jest tożsama z retoryką antypatriotyczną. Wiele osób uważa wręcz przeciwnie. To retoryka propisowska jest antypatriotyczna.

dodany przez Piotr P., dnia 07.02.2018, 14:02:27

@piotr
Nie kopmy sie z koniem. Pani Janda jest dla mnie taka sama "patriotka" jak wszelkiej masci Lisy, Kuzniary, Wellmany, Tuski, Swiecickie, Schetyny i ... dlugo by jeszcze wymieniac ... A co do Polskiej sceny politycznej skupmy sie na jednostkach nie ugrupowaniach. Bo przez to, ze jest jak jest, w Polsce polityka zajmuja sie glownie ludzie nie do konca zrownowazeni i dotyczy to kazdej strony politycznej sceny, nie wylaczajac kosciola katolickiego.

dodany przez j_janusz, dnia 07.02.2018, 17:05:39

@ j_janusz
Bardzo szanuję pańskie poglądy polityczne, ale proszę pamiętać, że ludzie miewają poglądy inne od pańskich. Dyskredytuje pan jednostki wymieniając je właśnie z nazwiska, a zapomina że dla kogoś to właśnie Kaczyńscy, Ziobry, Piotrowicze, Pawłowiczowe, Macierewicze i inni to nie są patrioci tylko zakompleksione jednostki, których w żaden sposób inteligentni ludzie nie mogą tolerować. Niestety dla mnie również. A historia przesądzi o tym czy ktoś szkodził Polsce czy był patriotą. I jeszcze jedno. Pani Janda, pomijając jej poglądy jest wybitną aktorką z ciekawą karierą i w takim charakterze została zaproszona do biblioteki.

dodany przez Piotr P., dnia 07.02.2018, 18:21:59

@Piotr
I vice versa w kwestii szacunku dla pogladow politycznych poszczegolnych jednostek. Jednak pani Janda ostatnimi czasy przesunela srodek ciezkosci swojej aktywnosci na tematy polityczne, aktywnie udzielajac sie w roznych kwestiach np. na marszach kodu, i przez ten pryzmat tez mamy prawo ja oceniac. Na spotkaniu na pewno nie bedzie wprowadzenia w stylu: o polityce nie rozmawiamy.. A co do osob ktore ja i pan wymienilismy z nazwiska, Kaczynski w wielu kwestiach mnie rozczarowal, a reszta towrzystwa to sa wlasnie ci niestabilni o ktorych ja tez wspomnialem.

dodany przez j_janusz, dnia 07.02.2018, 19:41:50

prawdopodobnie na spotkaniu u jej boku ma być Mateusz Kijowski (były lider KOD-u) i ma zbierać na swoje utrzymanie:):):)

dodany przez FanTomas, dnia 08.02.2018, 13:30:09