Kolejna roszada w radzie nadzorczej

drukuj
przeczytano: 1888 razy
Paweł Palica, 04.12.2018

Zmienił się skład osobowy rady nadzorczej spółki Goleniowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego.

Zarządzeniem burmistrza Roberta Krupowicza z 30 listopada jako reprezentant mienia komunalnego został do niej powołany Bogdan Zaczkiewicz, który zastąpił na stanowisku Andrzeja Burzyńskiego.

B. Zaczkiewicz w latach 2002 - 2006 był miejskim radnym, reprezentującym Sojusz Lewicy demokratycznej. Później, w 2014 roku, był pełnomocnikiem Komitetu Wyborczego Przyjazna Gmina, którego kandydatką na burmistrza była Danuta Faryniarz, a w ostatnich wyborach wystartował jako kandydat na radnego z listy KWW Roberta Krupowicza.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

Nie ma to jak zmienić partyjne barwy i koło fortuny się uśmiecha☺

dodany przez Akim, dnia 04.12.2018, 11:27:39

I co platwomersi cicho siedzicie. Jak by to zrobil PiS to by byla afera na caly kraj ze obsadzaja swoich a tu cisza.

dodany przez zochaa, dnia 04.12.2018, 14:38:31

Żenada.

dodany przez MM, dnia 04.12.2018, 20:37:55

Przecież w GTBS , a szczególnie w Radzie Nadzorczej potrzebni są fachowcy i to nawet wybitni. I takiego otrzymali.!!??

dodany przez jzw, dnia 04.12.2018, 20:53:00

Wszelkiego powodenia i sukcesów w czasie pełnienia tej jakże zaszczytnej funkcji i nie odwracania wzroku... podczas wielu czynności...

dodany przez Mariusz, dnia 04.12.2018, 23:59:22

Przy okazji tego typu `nadan i nominacji` przychodzi mi na mysl jedna ze scen serialu `Alternatywy 4`, kiedy szanowany i powazany w miasteczku Stanislaw Aniol dowiaduje sie, ze otrzymal nominacje i wyrusza do Warszawy objac stanowisko `gospodarza domu`
Wiesc szybko rozchodzi sie po Pultusku i w domu u Aniola pojawiaja sie koledzy, majacy nadzieje, ze kierownik WK `pociagnie` ich za soba i obsadzi na eksponowanych stanowiskach:

- No stary! Słyszałem, że przenoszą cię do Warszawy.
- Stasiu chorobo, ty zawsze wypłyniesz... Gratulacje!
- Pamiętaj o starych kolegach
...
- Winnicki... Jan?
- No dla kogo Jan, dla kogo Jasiek. Chłopaki! Niech ja się tylko ustawię, to pociągnę was za sobą. Gdzie chcesz robić?
- W telewizji!
- W Poltelu w telewizji będziesz robił, już! (Zwraca się do drugiego kolegi.)Chcesz w Paryżu?
- Tak! Jasne!
- Robisz w Paryżu, nie ma spra... chcesz w Pewexie, tak? (Zapytuje trzeciego kolegę
- W pewexie!
- A Peweksie tak? Masz w Peweksie!

dodany przez saturator, dnia 05.12.2018, 08:35:17

Zwykłe dziękuje za pomoc w kampani już nie starcza. Ciekawie by się zrobilo jakby przypadkowo nauczyciel wf zostal w najbliższej przyszłości vice dyrektorem szkoły albo dyrektorem osiru.

dodany przez Biustonosz, dnia 05.12.2018, 23:10:56

Ciekawie to by się zrobiło, gdybyś swojej posiadaczce gdy wychodzi z wody, zsunął się na piasek :)

dodany przez Piotrek Walkowiak, dnia 05.12.2018, 23:27:33

Czyli coś jest na rzeczy to gdzie Pana zobaczymy Panie Piotrze? Szczerze to Osir zasługuje na zmianę zarządcy.

dodany przez Biustonosz, dnia 06.12.2018, 07:26:48

Gdzie zawsze. W lesie, na stadionie, a czasami na piwie.

dodany przez Piotrek Walkowiak, dnia 07.12.2018, 00:12:20

Stadion czyli osir :)))) a jednak.

dodany przez Biustonosz, dnia 07.12.2018, 16:29:54

Las czyli Vegas, piwo czyli Żubr. Naprawdę coś z tych skojarzeń ma sensownego wynikać? Jeśli tak, to za cholerę nie łapię co...

dodany przez Piotrek Walkowiak, dnia 07.12.2018, 17:38:26

Nic nie ma wynikać. Tylko denerwujące jest, ze my ludzie płacimy za pomoc przy kampani. Inaczej tej nominacji dla tego pana nazwać się nie da. Pan akurat Panie Piotrze jest spoko gościem i mógłby pan przejąć stery w skamieniałym osirze gdyż ze sportem ma Pan wiele wspólnego, a jak pan napisał, ze spotkać można Pana w lesie .... na piwku to widać, ze i rekreacja nie jest Panu obca.

dodany przez Biustonosz, dnia 09.12.2018, 14:17:15