reklama

Goleniów w Polsacie już dzisiaj

drukuj
przeczytano: 3069 razy
Paweł Palica, 28.12.2018

Telewizja Polsat wyemituje dzisiaj reportaż Artura Borzęckiego ukazujący walkę o odszkodowanie i zadośćuczynienie  poszkodowanych mieszkańców naszego miasta z ubezpieczycielem i goleniowskim Zakładem Gospodarki Komunalnej.

Przypomnijmy - we wrześniu na samochody zaparkowane przy ul. Barnima runął potężny konar dębu. Zniszczył dwa pojazdy, przygniótł jedną z mieszkanek Goleniowa, tylko cudem nie ucierpiało dwuletnie dziecko. Poszkodowanym mieszkańcom odmówiono jednak wypłaty odszkodowania, zasłaniając się zdarzeniem losowym. Absurdalnie tłumaczono, że wypadek nastąpił na skutek ciężaru żołędzi. Tą bulwersującą sprawą zainteresował się reporter Telewizji Polsat.

Efekt jego pracy będzie można zobaczyć dziś o 16.15 w magazynie reporterów "Interwencja" w Polsacie, a o godzinie 21.15 w Polsat News dziennikarze Artur Borzęcki i Michał Bebło będą dyskutować na ten temat razem z zaproszonymi ekspertami w studio programu "Interwencja Extra".

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

[komentarz usunięty - ADMIN]

dodany przez Emanuel, dnia 30.12.2018, 10:19:19

A mnie się najbardziej podobał pan inspektor d/s kontaktów społecznych (czy jak tam to zwał to stanowisko). Wyglądał na mocno wystraszonego, że musi wystąpić przed kamerą. Wyglądał jak wypłoszony........ Gdzie się podziało jego rozdmuchane do granic możliwości EGO?

dodany przez Akim, dnia 30.12.2018, 11:49:31

Gdzie można obejrzeć reportaż? Na stronie nie ma go

dodany przez hradec, dnia 30.12.2018, 13:32:01

@hradec: http://www.interwencja.polsatnews.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html?fbclid=IwAR11mMOWTEm7ULJj_jz3ZrQxirthicUIFqjhjfgmYrTHShMp4VpGGokb6uI#1697293

dodany przez Akim, dnia 30.12.2018, 13:54:56

Co za debilna wypowiedź pana "urzednika" z UGi M w Goleniowie! Jak mam być szczery to pan mecenas równiż nie wypad wiarygodnie. Ludzi szkoda.
Życze doprowadzenia sprawy do szczęśliwego zakończenia.Na pomoc "miasta" bym nie liczył - niestety już po wyborach i Państwa głos jest zbędny.

dodany przez behemot, dnia 30.12.2018, 18:10:23

Burmistrz Robert Krupowicz
"Budujemy dobre miejsce do życia"

dodany przez Michał Grzybowski (jerzu007), dnia 30.12.2018, 23:28:05

NIE ZDĄŻYŁEM PRZECZYTAĆ USUNIĘTEGO KOMENTARZA W SKRÓCIE KTOŚ BY COŚ PODPOWIEDZIAŁ..

dodany przez crazy, dnia 31.12.2018, 00:22:58

To jest przyklad dla tych co glosuja na PO, ze obywatele ich interesuja tylko przed wyborami po wyborach ich maja ich gdzies.

dodany przez zochaa, dnia 01.01.2019, 09:34:54

bardzo chętnie

dodany przez Marek Milik, dnia 02.01.2019, 00:52:10

@zochaa
Rzeczywiście politycy nie mają zamiaru spełniać obietnic. Poniżej te obietnice - nie wystarczyła CAŁA kadencja:
bezpłatne leki dla seniorów
podwyższona kwota wolna od podatku do 8 tys
Pomoc dla frankowiczów
Podatek VAT 22%
Zerowy VAT na ubranka dla dzieci
500+ na każde dziecko

No i sztandarowe o uczciwości: "wystarczy nie kraść", a rozdają sobie (ignorantom i niekompetentnym, np. sekretarkom, misiewiczom) obfite nagrody i płace w spółkach, w tym skaczą z jednej do drugiej - za odprawy, a prywatne banki chcą zabrać za złotówkę.

O tych obietnicach pisałaś do wyborców PO? Nie rozumiem dlaczego.

dodany przez .., dnia 02.01.2019, 19:21:32

W kwestii wyborczych obietnic niekwestionowanym krolem jest prezydent/ideolog Rafal Trzaskowski i jego zastepca teczowy Pawel Rabiej. Zamiast obiecanych bonifikat, tuneli, stacji metra, zlobkow przedszkoli, ruszyl z kopyta najpilniejsze sprawy, serwujac obnizke tychze bonifikat, rekomunizacje nazw ulic oraz wisieneczke na torcie- cwelotramwaj z motorniczym Tomaszem Raczkiem). Rosnie nam prawdziwie europejska stolica oparta na solidnych `nowoczesnych` fundamentach!

dodany przez saturator, dnia 02.01.2019, 23:10:27