reklama

reklama

GDDKiA inwestorem obwodnicy zachodniej

drukuj
przeczytano: 3082 razy
Leszek Ozimek, 18.01.2018

Inwestorem i zarządcą obwodnicy zachodniej Szczecina będzie Generalna Dyrekacja Dróg Krajowych i Autostrad.

Urząd Marszałkowski w Szczecinie zawnioskował o przeniesienie na GDDKiA decyzji środowiskowej wydanej dla tej inwestycji. To element studium wykonalności, wykonanego na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego, powiatu polickiego oraz gmin Szczecin, Police i Goleniów. Planowana dwujezdniowa droga ekspresowa o długości ok. 50 km będzie prowadziła od węzła Goleniów, gdzie krzyżują się drogi S3 i S6, przez tunel Święta - Police pod Odrą, do skrzyżowania z autostradą A-6 w Kołbaskowie.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

No to mi sie podoba...

dodany przez KC_Designer, dnia 18.01.2018, 17:23:53

oby ta droga kiedyś powstała ...

dodany przez Emanuel, dnia 19.01.2018, 08:24:50

Mozecie byc pewni panowie, ze ta inwestycja bedzie wielokrotnie powtarzana na "briefingach" wszystkich starajacych sie o urzad prezydenta Szczecina , od Krzystka przez Jacyne-Witt po czarnego konia tych wyborow, a moze czarna owce .. Slawomira Nitrasa.

dodany przez j_janusz, dnia 19.01.2018, 08:54:33

ktoś niżej napisał coś o czarnym koniu w wyścigu o urząd prezydenta Szczecina. Nitras to może pomarzyć tylko o tym urzędzie ( on się nadaje do przeszukiwania cudzych rzeczy) :):)

dodany przez FanTomas, dnia 19.01.2018, 17:12:17

21 grudnia G. Schetyna miał być w Szczecinie i oficjalnie namaścić S. Nitrasa na kandydata PO na Prezydenta Szczecina. Niestety CBA pokrzyżowało im plany i tego dnia weszło do domu S. Gawłowskiego. Uznano więc i słusznie ,że nie jest to "dobry moment". Czy temat wróci? Zobaczymy.

dodany przez behemot, dnia 19.01.2018, 17:35:31

Z czyn do ludzi.Nitras na prezydenta Szczecina - nie ma szans , lepiej PO by się nie ośmieszało , są spaleni jak Bolka trampki!!!

dodany przez Latuszek, dnia 19.01.2018, 18:10:49

Widze panowie, ze wychwyciliscie moja ironie. Gawlowski zanim CBA nie zrewidowalo mu domu, mial wlasnie na konferencji pradowej wspierac Nitrasa. Najlepsze jest to, ze ten sam Gawlowski, na tasmach jakie nagrano w restauracji ` U Sowy` , mowil, ze zamiast slowa `len` powinno uzywac sie slowa `Nitras`. Przy tej calej POwskiej bandzie, goscie w stylu Petru, Misillo czy Szczerba wygladaja jak niegrozne klauny ktore w niedlugim czasie same sie politycznie zutylizuja.

dodany przez j_janusz, dnia 19.01.2018, 19:29:54

Dla mających wątpliwości jak to się załatwia polecam Magazyn śledczy Anity Gardias z dnia 18.01.2018
https://www.youtube.com/watch?v=OELkgTfnOWQ&feature=youtu.be

dodany przez behemot, dnia 20.01.2018, 16:15:45

O zgrozo . padają tam znajome nazwiska!

dodany przez behemot, dnia 20.01.2018, 16:16:31

@behemot
I nadeszla wiekopomna chwila, u p. Anity w `Magazynie Sledczym` zaczeli pojawiac sie `nasi`.

dodany przez j_janusz, dnia 20.01.2018, 20:10:38

Pawełku, nie ekscytuj się. Pani Gardias je z ręki, to dyżurna.
Zdaje się, ze ostatnio fascynuje Cię PiS. Czy jesienią zmienisz sztandar? Zielony zbrzydł?

dodany przez cm, dnia 20.01.2018, 20:26:37

Swoją srogą, babsztyl już za sam tytuł tego „materiału” powinien dostać w papę. Baba-kombajn. Oskarzyciel i sędzia w jednym, a jeszcze by chetnie katem została. Prawdziwa czekistka. Gdyby się urodziła 100 lat temu w Bawarii, by zrobiła karierę w wiadomej młodzieżówce.

dodany przez cm, dnia 20.01.2018, 20:37:32

Ja się nie ekscytuję, nie ma czym wszak zmiana barwy to dla niektórych rzecz normalna. Znam takich co zmienili z PiS na PO i tylko jakby trochę o tym zapomnieli!

dodany przez behemot, dnia 20.01.2018, 21:19:44

Pawełku, ostatnio w modzie przechrzcić się z PSL na PiS.
Powodzenia.

dodany przez cm, dnia 20.01.2018, 21:59:13

Tylko potrzeć jak szczury zaczną uciekać! A co niektóre zawracać.

dodany przez behemot, dnia 20.01.2018, 22:06:25

Tak pani Gargas zla, niedobra czekistla, pisowski sterowany cyngiel ... A ilu `bohaterow` jej reportazy podala ja do sadu o znieslawienie? Moze kolejny odcinek poswieci aferze melioracyjnej w Szczecinie? Wtedy faktycznie nie pozostanie nic jak piesc w twarz! Bo to zla kobieta jest ..

dodany przez j_janusz, dnia 21.01.2018, 01:31:10

@cm, zaczynasz stąpać po dość kruchym lodzie. Nic nie wiesz o moich fascynacjach, ale powiem Ci, że od lat to niezmiennie żona i dzieci. Zaczyna mnie jednak zastanawiać cel Twoich podłych insynuacji. Myślisz, że na feriach nie było nic lepszego do roboty, niż oglądanie filmików na youtube? Uspokoję Cię, sztandaru zmieniać nie zamierzam, a Tobie radzę większą wstrzemięźliwość w przypuszczeniach. Wiem, że bez danych z przelewu trudniej ustalić tożsamość, ale próbuj, może uda Ci się zaspokoić swoją ciekawość.

dodany przez Paweł Gulbinowicz, dnia 21.01.2018, 12:32:30

https://www.youtube.com/watch?v=OELkgTfnOWQ&feature=youtu.be Mieczysław O. - 800 tyś. łapówek, intymne spotkania z podwładnym IMiGW (pederaści - fuj.). W 2010 roku Mieczysław O. usłyszał od Gawłowskiego, że jego stanowisko nie jest bezpłatne.......
Aż rzygać się chce ...... bagno.
PS. Szanowny cm, Nie dostrzegam w tym materiale łączenia funkcji przez jak to obrazowo ująłeś "babsztyla", "babę-kombajn". Na marginesie widzę w tej wypowiedzi brak szacunku dla kobiet, uważaj liga feministyczna czuwa :-))))

dodany przez Michal Wentruba, dnia 21.01.2018, 16:09:04

Jak powiedział Ryszard Kapuściński „.......aby być dobrym dziennikarzem trzeba być dobrym człowiekiem” więc panu cm. nigdy to nie groziło. Jednak tego, że jest aż tak cieniutki to się nie spodziewałem. A już poziom komentarza na temat reportażu A. Gargas naprawdę niegodny zwłaszcza jak na o ironio - podinspektora ds. komunikacji społecznej UGiM w Goleniowie. Burmistrzowi pozostaje życzyć owocnej współpracy z p. podinspektorem. Pozdrawiam P. Pawła i jak powiedziałaby Mariolka z Paranienormalnych „Ale ja nie ma z tym nic wspólnego”.

dodany przez behemot, dnia 21.01.2018, 17:22:38

Dziwi mnie postawa Pawla, ze w ogole wdaje sie w jakakolwiek retoryke z ta postacia. Gosc ktory najpierw szczekal w jedna strone, potem laczac funkcje schowal sie do budy, a teraz jak juz jedna smycz, zostala zazarcie bredzi zgodnie `z linia partii`. Ale tak to juz jest w Polsce, ze kazdy musi miec swojego Petru, Nitrasa, Misillo czy Niesiolowskiego ..

dodany przez j_janusz, dnia 21.01.2018, 17:52:24

Podinspektor już liczy dni do cywila, stąd patrzy żeby sobie jeszcze postrzelać.

dodany przez Taki mamy klimat, dnia 22.01.2018, 20:54:13

Ostatnimi decyzjami to sobie strzelił ale chyba w kolano. Mam nadzieje, że nie wróci do GG. Niech idzie czyścić tapicerki. Tak będzie lepiej dla wszystkich , no może poza tapicerkami.

dodany przez behemot, dnia 23.01.2018, 00:48:44

Machlaczy jak u nas z nawozami w GSie, był czas przywyknąć przecie.

dodany przez Pawlak, dnia 23.01.2018, 16:20:02