reklama

Chaos w GDK

drukuj
przeczytano: 3490 razy
Paweł Palica, 09.01.2018

Blisko 5 godzin spędzili dzisiaj w kolejce niektórzy mieszkańcy Goleniowa i okolic, chcący zapisać swoje dzieci na zajęcia feryjne, organizowane przez Goleniowski Dom Kultury.

Kolejka pod drzwiami GDK podobno zaczęła się ustawiać już o 6 rano. Jak się okazuje, nie bez powodu, bo wkrótce chętnymi do skorzystania z oferty wypełnił się cały korytarz, a że zapisy - prowadzone przez zaledwie jedną osobę - odbywały się w bardzo wolnym tempie, oczekiwanie przeciągało się niemiłosiernie. Komentarzy nie będziemy przytaczać, skoro jednak zainteresowanie jest tak duże, to z pewnością warto przemyśleć to, w jaki sposób organizowane są zapisy.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

Ludzie wszystko zrobią, byleby tylko ze swoimi dzieciakami nie siedzieć :)

dodany przez Zabor, dnia 09.01.2018, 14:43:38

bo zajęcie darmowe będą..;) a czas to pieniądz..

dodany przez krew i jatka, dnia 09.01.2018, 16:00:12

"Chaos" to pejoratywne określenie i był to stan permanentny za poprzedniego dyrektora. Teraz jest to najwyżej duże zainteresowanie ofertą i trudne warunki organizacyjne .

dodany przez behemot, dnia 10.01.2018, 09:56:27

Chaos był i jest! Tak samo jak brud i bałagan, który już przedstawialiście na zdjęciach. Zarówno poprzedni prezes jak i obecna nic w tym względzie nie robią. Po raz kolejny rodzice stali godzinami, aby uatrakcyjnić dzieciom ferie. Kolejki? może by i ich nie było gdyby nie zostawiono jednej Pani w sekretariacie ze wszystkim. Jedną ręką przyjmowała rodziców, drugą odbierała paczki od kuriera, a byli jeszcze zupełnie postronni interesanci. Reszta pracowników oczywiście pochowała się po zakamarkach GDKu zostawiając biedna Panią ze wszystkim. A nóż by trzeba było pomóc!!!

dodany przez Roxane, dnia 10.01.2018, 21:17:12

Oj, chyba ktoś tu nie wie o czym pisze. No cóż a może jest ślepy.

dodany przez behemot, dnia 10.01.2018, 22:30:41

podobnie było 8 stycznia w bibliotece miejskiej. może nie aż tak chaotycznie, ale na 2 turnusy zajęć feryjnych po piętnaścioro dzieci każdy chciało zapisać swoje dzieci około 200 rodziców.

dodany przez Ti, dnia 11.01.2018, 23:36:02

Wygląda to na żałosną organizację pracy, kierownik/dyrektor powinien się wstydzić... Widać instytucja rodem z PRL.

dodany przez Ramed, dnia 12.01.2018, 13:02:12

... aby grosiki zaoszczędzić to będą stać jak ci co w kauflandzie stoja pi szynke bo jest o 1 zł tańsza na kg