reklama

www.gazetagoleniowska.com - mocno w górę

drukuj
przeczytano: 834 razy
redakcja, 08.01.2019

Pierwszy rok wolnego, bezpłatnego dostępu do powiatowego portalu informacyjnego "Gazety Goleniowskiej", przyniósł zdecydowany wzrost oglądalności.

Porównanie portalu w roku 2017 z rokiem 2018 zestawiliśmy z danych dostępnych na Google Analitics. Wynika z nich wysoki przyrost w podstawowych parametrach ilustrujących jego oglądalność. I tak największy, bo aż 118% wzrost, mamy w liczbie wszystkich użytkowników portalu (użytkownicy, którzy zainicjowali co najmniej jedną sesję w czasie roku) - z 80 332 w roku 2017, do 175 267 w roku 2018. Udział nowych użytkowników wzrósł jeszcze bardziej, bo o 121% odpowiednio - z 76 635 (2017 r.) do 169 983 (2018 r.).  

W liczbie sesji (czas, w którym użytkownik aktywnie korzysta z portalu) mamy wzrost o 52% - z 491 017 (2017 r.) do 746 890 (2018 r.). Średni czas trwania takiej sesji wydłużył się z 1 minuty 57 sekund (2017 r.) do 2 minut 8 sekund (2018 r.).

Wreszcie liczba odsłon (wizyta na portalu) wzrosła o 56% - z 1 088 930 (2017 r.), do 1 696 340 (2018 r.)

W roku 2018 najlepsze miesięczne wyniki w omawianych parametrach portal zanotował:
liczba użytkowników - luty (32 100)
liczba sesji - luty (80 000)
liczba odsłon - październik (185 700)

 

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

Robimy co mozemy =)

dodany przez saturator, dnia 08.01.2019, 12:13:14

Ahh dziękuję, dziękuję! Jestem bardzo fajną czytelniczką GG i gdyby była płatna, to bym sobie na nią nie pozwoliła, bo nie kupuję już papieru! Teraz oczywiście złotymi laurami mnie obsypano!

dodany przez Dziunia, dnia 08.01.2019, 13:33:26

... raczej zlotym deszczem.

dodany przez saturator, dnia 08.01.2019, 15:17:32

Saturator, dowcip sie Panu wyostrzyl ;o) Trafiony!
Dziunia, ciebie nie. Wlasciwie, to ostatnio zastanawiamy sie, czy nie uraczymy cie permanentnym banem za sciubienie gdzie popadnie. Na portalu nie ma posady blazna-rezydenta.

dodany przez Hubert C. Klebowski (KC_Designer), dnia 08.01.2019, 16:00:19

Masz jakiś problem ty na rowerku?! Ja żyję w wolnym kraju i mam prawo komentować sobie co tylko zechcę na swój sposób! Bana to dostaniesz ty za komunistyczne podejście!

dodany przez Dziunia, dnia 08.01.2019, 16:50:41

Dziunia niech se pisze co tylko chce i faktycznie nikt jej nie powinien zabraniać.

dodany przez Biustonosz, dnia 09.01.2019, 17:33:55

biustonosz, nie udawaj. co chce i jak chce, czytaj - glupoty, to moze sobie wypisywac, ale na wlasnym portalu jak sobie go zalozy. Tutaj jedyne co powoduje, to zanizanie poziomu kazdym swoim komentarzem. Poprostu smieci. I to mnie sie nie podoba. Poza tym obraza innych uzytkownikow.

dodany przez Hubert C. Klebowski (KC_Designer), dnia 10.01.2019, 07:35:55

Czy ja kiedykolwiek kogokolwiek obraziłam na tym portalu? Nie wydaje mi się Aoo. Jak widzicie drodzy państwo nie jestem na waszym poziomie. Na razie skończyłam tylko gimnazjum, także nie wszystkie sprawy jeszcze rozumiem. Proszę mi nie dokuczać, bo dostsnę depresji!

dodany przez Dziunia, dnia 10.01.2019, 07:59:41

Tak, i to wiele razy. Ostanio Pana Michala Wentrube.
Cytuje: "Ee szanowny panie Wontrobo, czy pod ziemią ktokolwiek buduje? Proszę się zastanawić, bo nie widziałam jeszcze mieszkania podziemnego, dlatego co też pan pieprzy o takiej potrzebie"
Nie ma zgody na takowe "wycieranie brudnej geby w cuzdzy mankiet"
Najwyrazniej nie masz pojecia co to jest netykieta, skoro ledwo "skonczylas gimnazjum" - co jest ewidentnym klamstwem.
Ponad to, twoje komentarze sa dyletanckie, nieciekawe i maja zero merytoryki - krotko mowiac sa smieciowe. Niepotrzebne. Stad moje, i nie tylko moje zdanie, o wyrzuceniu ciebie z grona uzytkownikow portalu.

dodany przez Hubert C. Klebowski (KC_Designer), dnia 10.01.2019, 09:29:12

@Kc Patrzac na ilosc chlamu jaki dzien w dzien `przelewa` sie w social mediach, jeden duren na forum to jest naprawde niezly wynik. `Grubo` ponizej sredniej)

dodany przez saturator, dnia 10.01.2019, 11:35:34