Widać już koniec

drukuj
przeczytano: 1610 razy
Paweł Palica, 11.10.2018

Na ostatniej prostej jest już remont fragmentu ulicy I Brygady Legionów oraz Zakładowej.

Modernizacja ulic znajdujących się we wschodniej, przemysłowej części Goleniowa ruszyła pod koniec marca, teraz wreszcie dobiega końca. Na przyległym do Zakładów Chemicznych odcinku I Brygady Legionów położone zostały już pierwsze warstwy asfaltu, wkrótce urządzenia do układania masy bitumicznej pojawią się także na ul. Zakładowej. Wszystkie prace powinny zakończyć się zgodnie z harmonogramem, czyli w listopadzie.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

Kiedy w końcu oddadzą most? Przed wyborami, ta władza, przy jej indolencji, braku kontroli nad przeciącającymi się inwestycjami, daje sobie jak najgorsze świadectwo. Od lat wszyscy gminni urzędnicy z wydziału odpowiedzialnego za drogi i remonty, testują cierpliwość mieszkańców i budują fatalny wizerunek burmistrza. Nowy burmistrz powinien zrobić tam czystkę.

dodany przez .., dnia 11.10.2018, 18:05:14

Na pewno nowy burmistrz wpadnie do urzędu z nabitym naganem i zlikwiduje biurokrację. Bo o to chodzi trzykropkowi, prawda? :)

Złożone zostały dokumenty potrzebne do uzyskania pozwolenia na użytkowanie. I trzeba czekać, aż inspektor nadzoru budowlanego je wyda. Jak wyda, to most zostanie udostępniony.

dodany przez cm, dnia 11.10.2018, 22:14:28

podstawowa informacja jaka interesuje wyborców to jaki termin oddania inwestycji został zapisany w umowie i jakie kary przewiduje za przekroczenie terminu??. nawet przy sprzyjających warunkach atmosferycznych cała inwestycja nie zostanie oddana w tym roku. jak można składać dokumenty do odbioru w sytuacji gdy trwają prace na budowie a dziennik budowy nie jest zakończony????

dodany przez mercedes555, dnia 12.10.2018, 06:40:09

Jakie przekroczenie terminu? Most wyremontowano w założonym czasie, prace się zakończyły, więc jest tak, jak napisałem wyżej. Pojedziemy przez most za parę dni.

dodany przez cm, dnia 12.10.2018, 07:16:51

Szanowny cm przypomnij tylko, że inspekcja nadzoru budowlanego jest POWIATOWA :-), oby nie było obstrukcji.

dodany przez Michal Wentruba, dnia 12.10.2018, 08:41:51

Panie ".." mamy boom gospodarczy i Pan Burmistrz się nie ropięcioży dla Pana i dla mnie. Dworzec obiecał i dworzec jest stoi i starszy ten sam, tsunami nam nie grozi postoi do następnych wyborów. I żeby była jasność, rozpisanie przetargów i uruchomienie robót w tym samym czasie na mostek, zakładowa i b. legionów, park, ZAZ-u, Cal-u i co tam jeszcze ma na celu pokazanie, że w mieście się dzieje. Nie można robić tego z pomysłem, Wygrywa przetargi głównie jedna-dwnie firmy lokalne ( to akurat uważam za plus, bo lokalny wydaje u nas i zatrudnia naszych mieszkańców, po co nam strabag czy budmiex). i obrać taki system działania Panowie Park robicie na zmiany rano-popołudnie i weekendy, 2 miesiące oddajecie inwestycję, miesiąc na regenerację pracowników, mostek to samo roboty dzień- wieczór i weekendy miesiąc, i tak dalej. Ceny te same, Czas ten sam. Ale 100% ludzi i sprzętu na jednej inwestycji naraz.

dodany przez fILO, dnia 12.10.2018, 16:05:51

Znowuż ta droga jakaś węższa , a krawężniki po niebo , czy źle widzę ...

dodany przez Pawlak, dnia 13.10.2018, 13:08:34

Właśnie, że końca nie widać!

dodany przez zmartwych.wstaly, dnia 15.10.2018, 14:47:43