reklama

Sześcioro chętnych

drukuj
przeczytano: 1660 razy
Paweł Palica, 14.05.2018

Jeszcze w tym miesiącu wybrany ma być nowy prezes spółki Szpitalne Centrum Medyczne.

Na ogłoszony przez radę nadzorczą konkurs na obsadę stanowiska wpłynęło sześć ofert. Przewodniczący rady nadzorczej Krzysztof Szałapski poinformował nas, że po ich sprawdzeniu kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne, które powinny się rozpocząć jeszcze w tym tygodniu.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

na prezes spółki Szpitalne Centrum Medyczne wybrał bym dr n. med. Dariusz Adamczyk

dodany przez medyk, dnia 14.05.2018, 14:16:47

@medyk nie wiem co reprezentuje soba dr. Adamczyk, ale przyklad profesora Religi pokazuje, ze nie zawsze czlowiek , ze struktur` jest dobrym wyborem.

dodany przez saturator, dnia 14.05.2018, 14:52:43

Medyk widziałeś ostatnie spotkanie przedstawicieli szpitala z radą powiatu ? W/w doktor nawet dobrze wypowiedzieć się nie potrafił.O kartce nie wspomnę. Czego nie można powiedzieć o dr.Knap. Konkretna kobieta ! A najgorsze jest że decydują ludzie którzy nie mają bladego pojęcia o systemie.

dodany przez wojtania, dnia 14.05.2018, 17:00:54

Hominis est errare, insipientis in errore perseverare

dodany przez saturator, dnia 14.05.2018, 20:37:39

Fakt każdy może.....

dodany przez wojtania, dnia 14.05.2018, 21:25:30

tak na marginesie ile kosztuje podatnika wymiana prezesa w Goleniowskim szpitalu w złotówkach?

dodany przez mercedes555, dnia 15.05.2018, 20:57:15

Mituła na prezesa toć przecież alfa i omega samorządu biznesu polityki i inwestycji.

dodany przez USS, dnia 15.05.2018, 22:15:57

@mercedes555 Mozliwe, ze na to pytanie znajdziesz odpowiedz w przeprowadzonym przez goleniowskiego radnego audycie. Jednak uprzedzam, zaglebiasz sie w ta materie na wlasna odpowiedzialnosc.
.. a ja tak sobie wpisalem z glupia frant w wyszukiwarke pewne frazy i w wynikach wyszukiwania pojawilo mi sie to: http://formedis.pl/oferta/doradztwo-placowkom-publicznym/audyty-i-programy-naprawcze/.
Wiec moze zamiast osadzac kolejne prezesowskie teki, znalezc we wladzach spolki lebskiego goscia, ktory przy pomocy `z zewnatrz`, znajdzie wyjscie z tego kretenskiego labiryntu?

dodany przez saturator, dnia 15.05.2018, 22:19:47