reklama

Spotkanie z posłami PO

drukuj
przeczytano: 1731 razy
redakcja, 16.05.2018

W najbliższy czwartek (17 maja) parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej odwiedzą województwo zachodniopomorskie w ramach spotkań pod hasłem Polska Samorządna.

Gośćmi w naszym powiecie będą posłowie na Sejm RP Tomasz Siemoniak, Magdalena Kochan, Izabela Leszczyna oraz Szymon Ziółkowski. Spotkanie odbędzie się o godz. 17:00 w restauracji Olimp przy ul. Szczecińskiej 8e w Goleniowie.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

...tli się jakaś nadzieja, że społeczeństwo jest ślepe, głuche i nie myśli?

dodany przez Mariusz, dnia 16.05.2018, 18:31:20

Tomasz Siemoniak-najblizszy kolega Pawla Rulety Piskorskiego, stypendysta Uniwersytetu w Duisburgu.
Izabela Leszczyna-polonistka ktora zostala wiceministrem finansow ...
Szymon Ziolkowski pelnic tam bedzie funkcje celebryty, wnoszac do dyskusji tyle co swego czasu Radoslaw Majdan do rady miejskiej Szczecina.
A pani Magdalena Kochan ... no coz, niczym Krzysztof Ibisz, im starsza, tym mlodsza.
Zycze frekwencji jak na marszu wolnosci, pod niebiesko-teczowym sztandarem.

dodany przez saturator, dnia 16.05.2018, 20:15:30

Gdyby dalej rządziło to całe PEŁO to ten biedaczyna komenda dalej by siedział niewinnie, bo nic nie robili, nic nie reagowali, a jak mieli się za coś zabrać to latami powstawał ustawa albo poprawka. Dramat. Nie jestem ani za PIS ani za tym czymś w/w.

dodany przez hradec, dnia 17.05.2018, 15:39:46

Zgadzam się @hradec

dodany przez Pawlak, dnia 17.05.2018, 18:49:08

Samorząd to nie miejsce dla partii politycznych. Wygrają, potem przywiozą w torbie figuranta do wykonywania poleceń. Szkoda klawiatury...

dodany przez Mariusz, dnia 17.05.2018, 20:10:48

Niech to spotkanie posłuży za przykład. Nie pojawił się żaden kandydat, przybyła śmietana promować ugrupowanie. Żenujące...

dodany przez Mariusz, dnia 17.05.2018, 20:14:29

Zgodnie z przewidywaniami, gdyby nie nadciagneli lokalni dzialacze, frekwencja bylaby praktycznie zerowa. Nasz zloty medalista olimpijski mial byc chyba tylko wabikiem z plakatu, bo krzeslo przeznaczone dla pana Szymona pozostalo puste. Z relacja jaka przeczytalem na konkurencyjnym portalu, gdyby nie `wymiana mysli` miedzy mieszkancami Zolwiej Bloci, a posel Magdalena Kochan w temacie `walka o wode`, slychac byloby brzeczenie muchy ... oczywiscie europejskiej muchy ..

dodany przez saturator, dnia 19.05.2018, 08:53:19

Moze i dobrze ze posel Ziolkowski nie przybyl. Ciezko obciaza podatnika swoja `dzialalnoscia` polityczna. Kolejny leb zanurkowal w korycie. Z niego taki posel jak kiedys z Majdana byl radny!

Cytuje: Od poczatku kadencji, Najwęcej, bo 402 loty za cenę 230 tys. zł, ma na koncie Szymon Ziółkowski z PO. - Latam, bo to dla mnie najwygodniejszy środek transportu - powiedział "SuperExpressowi".

dodany przez saturator, dnia 04.09.2018, 23:56:19