reklama

PiS ma kandydatkę na burmistrza

drukuj
przeczytano: 4015 razy
Paweł Palica, 01.10.2018

Aleksandra Muszyńska, przewodnicząca komitetu terenowego Prawa i Sprawiedliwości, będzie reprezentowała swoją partię w wyborach na burmistrza gminy Goleniów.

Dzisiaj, w obecności między innymi stargardzkiego posła PiS Michała Jacha, jej kandydatura została oficjalnie przedstawiona na placu rotmistrza Pileckiego w centrum miasta. A. Muszyńska mówiła, że bierze udział w wyborach, bo chce mieszkańcom gminy dać realny wybór, a zaproponowała między innymi wprowadzenie budżetu obywatelskiego, przywrócenie oddziału ZUS w Goleniowie, postawienie na rozwój budownictwa mieszkaniowego i zacieśnienie współpracy sołectw z miastem.

Prezentacja kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na radnych odbędzie się dzisiaj o godz. 17 w restauracji "Olimp".

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

BiN juz podziekujemy...to najgorsza opcja...Bezprawie i Niesprawiedliwosc...

dodany przez KC_Designer, dnia 01.10.2018, 14:52:58

Podziękują wyborcy. Lub nie ;)

dodany przez Mariusz, dnia 01.10.2018, 16:09:31

Mów za siebie, bo ja i wielu innych takiego wyboru właśnie dokona.

dodany przez epithafium, dnia 01.10.2018, 16:10:06

"Dotrzymujemy słowa" - czyżby? Gowin ministrem obrony narodowej, 500 na każde dziecko itd i itd

dodany przez Julian, dnia 01.10.2018, 18:00:52

Ma mój głos - jedyna nieuwikłana w lokalne układziki, która nie zalazła nikomu za skórę.

dodany przez Ramed, dnia 01.10.2018, 19:45:50

Ścigacz pisiorów już miał przyjemność jechać po nią???

dodany przez Biustonosz, dnia 01.10.2018, 20:04:19

A dlaczego ten pan na tle banera jest taki smutny? Siłą go przyciągneli?

dodany przez Akim, dnia 01.10.2018, 20:19:17

W sytuacji gdy PiS bierze sejmik wojewódzki, głosowanie na Panię Aleksandrę jest jedynym wyjściem, żeby nie wypaść z gry.

dodany przez Jaro, dnia 01.10.2018, 20:30:55

Nie znam politycznego portfolio p. Aleksandry, ale na tle swoich wspolpracownikow, prezentuje sie calkiem medialnie.

dodany przez saturator, dnia 01.10.2018, 21:28:31

Sorry ale mówimy o zarządzaniu gminą ...
Czy cokolwiek wiadomo o kwalifikacjach tych kandydatów? Czy oni zarządzali czymkolwiek w jakimś większym wymiarze? Czy mają jakieś doświadczenia, wiedzę, sukcesy zawodowe, jakieś sensowne CV?
No bo co do medialności, to ja widziałem ostatnio w zoo nosorożca. Był medialny ale ... jakby tu powiedzieć ... raczej nie powierzyłbym mu swojej kasy ...

dodany przez wb, dnia 01.10.2018, 22:19:34

Kurdę, maksymalnie trzymam kciuki, żeby czasami nie wypromowano jakiegoś Filipa z konopi, bo zostaną zgliszcza ...
Goleniów wygląda naprawdę nieźle na tle gmin ościennych. I to się nie wzięło z kosmosu, przez lata mieliśmy bardzo porządnego Andrzeja Wojciechowskiego, później władzę przejął Robert Krupowicz, który szczęśliwie dla tego miasta także robi dobrą robotę.
Łatwo to zobaczyć porównując Goleniów z gminami ościennymi.

Wolałbym, żeby nie majstrować przy czymś co działa, bo za parę lat naprawdę może nie być czego zbierać ...

dodany przez wb, dnia 01.10.2018, 22:28:50

wb, nie sztuką jest rządzić w gminie, gdzie piniądze płyną same strumieniem choćby z samego tylko GPP... o kompetencjach RK przed jego pierwszym startem to wiedziałem tyle, że w szczwany sposób rozdając Milkę, czy Wedla można dochrapać się godnej posady, o rządzących gminą przed RK się nie wypowiadam, bo to czasy komunizmu, który w Goleniowie ustąpił chyba dopiero po przejęciu kadencji przez RK...
Zgliszcza powiadasz..... w jakiej dziedzinie można w gminie spowodować jakąkolwiek klęskę spowodowaną przez rządzącego? Podaj mi jakikolwiek przykład, gdzie przyszłość widzisz w czarnych kolorach. Ja przykładów schodzenia na psy mogę podać kilka, taki najłatwiejszy, to jak wyglądają w bogatej gminie tzw. Dni Hanzeatyckie, jak wyglądały pierwsze a jak kolejne - to jest rozwój Twoim marnym zdaniem? To niby taka filozofia zrobić coś lepszego niż bidne Maszewo ze swoim Średniowieczuj? Nie rozśmieszaj ludzi, którzy miasto i gminę obserwują od lat i nie jedno mają w pamięci.
Szkoda, że RK wygra, oby to były jego ostatnie wybory, na następne nie będzie miał już żadnego pomysła na szczęście :) Amen.

dodany przez epithafium, dnia 02.10.2018, 03:41:58

PIS już sporo nabroił w skali ogólnokrajowej i międzynarodowej (m.in. ubezwłasnowolnienie Trybunału Konstytucyjnego, zamach na sądy, wprowadzenie w trybie "poza trybem" do życia publicznego instytucji nieformalnego poza konstytucyjnego ośrodka decyzyjnego mającego siedzibę przy ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie, konfliktowanie stosunków z sojusznikami wewnątrz Unii Europejskiej oraz dwustronnych poza unią). Kobiece twarze PiS-u oczarowały część wyborców świeżością, urodą, spełnieniem części obietnic wyborczych. Czy Pani Aleksandra Muszyńska zdobędzie się na samodzielność i niezależność od "centrali" w działaniu dla dobra mieszkańców gminy Goleniów? Wątpię. Prezes i jego drużyna nie tolerują myślenia niezależnego od wytyczonej "linii partyjnej", nie mówiąc o niezależnych działaniach.

dodany przez miecio, dnia 02.10.2018, 09:47:31

jedyna młoda osoba na zdjęciu to sama kandydatka.....

dodany przez Michal Wentruba, dnia 02.10.2018, 22:18:44

W kazdym komitecie sa `lesne dziadki`, nie pogardza podreperowaniem emeryturki o doete radnego. Zeby tylko nie chrapali na sesjach jak Korwin-Mikke w Parlamencie Europejskim.

dodany przez saturator, dnia 03.10.2018, 07:41:45

Bez przesady panie Michale W. Na zdjęciu jest Pan Marek który nie jest aż tak stary, a i dorobić raczej nie musi i stylu jest łysy tez do starych nie należy.

dodany przez Biustonosz, dnia 03.10.2018, 07:51:14

Szanowny(a) Biustonosz (hmmmm!?) faktycznie nie przyjżałem się zdjęciu dokładnie. Ktoś tam z tyłu stoi.

dodany przez Michal Wentruba, dnia 03.10.2018, 13:30:00

https://youtu.be/AVJXVhbvekk?t=512 - nie przekonuje mnie szanowna pani kandydatka tym wystąpieniem.
PS. W ZUS można wiele rzeczy załatwić przez internet. Po co mnożyć biurokrację i KOSZTY. Poza tym ZUS należy zlikwidować. To jest większa piramida jak wszelkie ambery etc.

dodany przez Michal Wentruba, dnia 03.10.2018, 13:55:12

Dokładnie, przez internet najłatwiej jest wszystko załatwić, zwłaszcza osoby starsze i schorowane, załatwiają przez internet u lekarza orzecznika swoje sprawy, mają przy tym oczywiście kwalifikowany podpis elektroniczny lub zaufany profil na ePuap - tak jak prawie wszyscy Polacy, w końcu mamy XXI wiek....

dodany przez epithafium, dnia 03.10.2018, 14:05:03

szanowny(a) epithafium po części zapewne masz rację. Ale to tylko potwierdza że ZUS to potworna mitręga a i czasami udręka. Bez niego i wielu innych quasi urzędów życie byłoby zapewne o wiele łatwiejsze i prostsze.

dodany przez Michal Wentruba, dnia 08.10.2018, 11:01:14