reklama

Geblewicz zlustrowany...

drukuj
przeczytano: 1504 razy
Leszek Ozimek, 11.06.2018

...majątkowo, tak jak posłanka Kochan. Jego oświadczenie majątkowe za rok 2017 zamieścił dzisiejszy "Kurier Szczeciński".

Wprawdzie marszałek z PO oficjalnie jest zameldowany w Szczecinie, ale mieszka z żoną i dziećmi w goleniowskim domu. Ma odłożone 15 tys. zł i 11,7 tys. euro oraz prawie 6 tys. szwajcarskich franków. Wspomniany dom o pow. 224 m2 to współwłasność z żoną - wart ok. 650 tys. zł. Posiada także dwa mieszkania o pow. 30 m2 warte 170 tys. zł i o pow. 32 m2 warte 211 tys. zł. Razem z żoną mają jeszcze trzy inne nieruchomości. Jako marszałek zarobił w roku 2017 162 tys. zł brutto i jako członek rady nadzorczej goleniowskiego GWiK w tym samym czasie ok. 29 tys. zł brutto. Do spłacenia ma kredyty hipoteczne 140 tys. zł i 102 tys. franków szwajcarskich. Jest właścicielem 10-letniego VW Passata i 28-letniej łodzi żaglowej.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

Zawsze, gdy postac pana marszalka objawia sie medialnie, zastanawiam sie dlaczego do tej pory nie zrobil `politycznego` kroku w przod? Prezencje ma nie gorsza niz poliglota Trzaskowski, politycznie jest dosc `obtrzaskany` ... hmm Kiedys byla szansa startu w wyborach na prezydenta Szczecina, ale wystawiono figuranta Tyszlera. Czyzby to brak przebicia w warszawskiej centrali, czy po prostu brak wiary we wlasne sily `polityczne`?

dodany przez saturator, dnia 11.06.2018, 17:24:27

jakoś to biednie wygląda, niecałe 11 tysięcy / miesiąc na rękę a jak PIS obniży pensje to co ?

dodany przez mercedes555, dnia 11.06.2018, 21:23:20

Saturator, uwierz we własne siły, sam się pnij, zamiast czepiać się ludzi, którzy oficjalnie zarabiają więcej. Zrób coś ze sobą, nie zaglądaj innym do kieszeni.

dodany przez Tem, dnia 12.06.2018, 07:21:04

@tem proponuje przeczytav uwaznie to co napisalem. Mialem na mysli aspekt polityczny, ani slowem nie wspomnialem o apanazach. Z pretensjami takimi to moze do redaktora tego artykulu? Jak jestes nadwrazliwy w tym aspekcie i nie starcza ci do 1-szego idz do bociana a o moje finanse sie nie martw.

dodany przez saturator, dnia 12.06.2018, 08:18:37

@Saturator. Odniosłem się nie tylko do tej wiadomości. Czepiasz się finansów Lisów, które mają oficjalne i opodatkowane, ambicji politycznych Geblewicza, radzisz wręcz jak inni mają żyć i masz pretensje do garbatego, że ma dzieci proste. Zacznij od doradzenia sobie. Z taką wiedzą, z taką energią, możesz zostać nawet prezydentem.

dodany przez Tem, dnia 12.06.2018, 09:33:11

@tem mimo mi, ze moje posty poddajesz tak wnikliwej analizie. Przez chwile poczulem sie jak `gwiazda` forum - @cm

dodany przez saturator, dnia 12.06.2018, 10:55:14

Wszystko to jest Opium dla mas i tyle, a Wy się drapcie dalej...

dodany przez Pawlak, dnia 12.06.2018, 13:59:25

a jakby obywatela Geblewicza na Burmistrza wystawić ? czy nie szkoda go w "wielkiej polityce" ? chałupę ma przynajmniej w Goleniowie, a nie gdzieś w Stawnie...;)

dodany przez krew i jatka, dnia 12.06.2018, 20:42:14

I tej wersji się trzyma .Ile w tym prawdy jeden Gawłowski wie.

dodany przez USS, dnia 12.06.2018, 22:22:28

Oj tak , nadał by się Nam na Szeryfa niema co @krew i jatka ;)

dodany przez Pawlak, dnia 13.06.2018, 13:43:09

Wladac Goleleniowem? Kiedys ma pewno tak, taka ciepla posadka na zakonczenie kariery politycznej. Sadzilem, ze jest szansa, iz pan marszalek wystartuje na prezydenta Szczecina. Arlukowicz wydawal sie naturalnym kandydatem, z niemalymi szansami, ale ciagnie sie za nim afera z prywatna kliniką EuroMedic Medical Center w Katowicach. Jak na razie nasz marszalek prezentuje `czysta karte`, choc zawsze ma podwyzszone tetno, przy okazji pytan o afere melioracyjna w Szczecinie. Takze summa summarum w walce o fotel prezydenta Szczecina, wystartuje znany i lubiany Slawek Nitras, o ktorym, jego promotor, Stanislaw Gawlowski, spedzajacy aktualnie mile czas w sanatorium, mowil: Nitras?! To synonim lenia jest!

dodany przez saturator, dnia 14.06.2018, 08:35:55

A te mieszkania/nieruchomości to w Polsce czy Chorwacji ???

dodany przez USS, dnia 14.06.2018, 22:52:02

@uss Apartament w Chorwacji nabyty od `szemranego` biznesmena za 50 000 € przez pielegniarke i bezrobotnego, ktorych miesieczny dochod generowany jest na poziomie 3000 zl brutto, ktorych stopa nigdy nie postala na chorwackiej ziemi. Oj mogl sie p. Gawlowski bardziej postarac ..