Chaos w GDK

drukuj
przeczytano: 1540 razy
Paweł Palica, 09.01.2018

Blisko 5 godzin spędzili dzisiaj w kolejce niektórzy mieszkańcy Goleniowa i okolic, chcący zapisać swoje dzieci na zajęcia feryjne, organizowane przez Goleniowski Dom Kultury.

Kolejka pod drzwiami GDK podobno zaczęła się ustawiać już o 6 rano. Jak się okazuje, nie bez powodu, bo wkrótce chętnymi do skorzystania z oferty wypełnił się cały korytarz, a że zapisy - prowadzone przez zaledwie jedną osobę - odbywały się w bardzo wolnym tempie, oczekiwanie przeciągało się niemiłosiernie. Komentarzy nie będziemy przytaczać, skoro jednak zainteresowanie jest tak duże, to z pewnością warto przemyśleć to, w jaki sposób organizowane są zapisy.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

Ludzie wszystko zrobią, byleby tylko ze swoimi dzieciakami nie siedzieć :)

dodany przez Zabor, dnia 09.01.2018, 14:43:38

bo zajęcie darmowe będą..;) a czas to pieniądz..

dodany przez krew i jatka, dnia 09.01.2018, 16:00:12

"Chaos" to pejoratywne określenie i był to stan permanentny za poprzedniego dyrektora. Teraz jest to najwyżej duże zainteresowanie ofertą i trudne warunki organizacyjne .

dodany przez behemot, dnia 10.01.2018, 09:56:27

Chaos był i jest! Tak samo jak brud i bałagan, który już przedstawialiście na zdjęciach. Zarówno poprzedni prezes jak i obecna nic w tym względzie nie robią. Po raz kolejny rodzice stali godzinami, aby uatrakcyjnić dzieciom ferie. Kolejki? może by i ich nie było gdyby nie zostawiono jednej Pani w sekretariacie ze wszystkim. Jedną ręką przyjmowała rodziców, drugą odbierała paczki od kuriera, a byli jeszcze zupełnie postronni interesanci. Reszta pracowników oczywiście pochowała się po zakamarkach GDKu zostawiając biedna Panią ze wszystkim. A nóż by trzeba było pomóc!!!

dodany przez Roxane, dnia 10.01.2018, 21:17:12

Oj, chyba ktoś tu nie wie o czym pisze. No cóż a może jest ślepy.

dodany przez behemot, dnia 10.01.2018, 22:30:41

podobnie było 8 stycznia w bibliotece miejskiej. może nie aż tak chaotycznie, ale na 2 turnusy zajęć feryjnych po piętnaścioro dzieci każdy chciało zapisać swoje dzieci około 200 rodziców.

dodany przez Ti, dnia 11.01.2018, 23:36:02

Wygląda to na żałosną organizację pracy, kierownik/dyrektor powinien się wstydzić... Widać instytucja rodem z PRL.

dodany przez Ramed, dnia 12.01.2018, 13:02:12

... aby grosiki zaoszczędzić to będą stać jak ci co w kauflandzie stoja pi szynke bo jest o 1 zł tańsza na kg

dodany przez hradec, dnia 13.01.2018, 07:45:09

PROGNOZA POGODY

-1oC 1oC

niedziela

-4oC 1oC

poniedziałek

-4oC -1oC

wtorek

-3oC 3oC

GALERIA ZDJĘĆ

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018

Wiesław Krause - 15.01.2018

20
Sobota
Styczeń 2018
Fabioli
Miły
Sebastiana
Styczeń, 2018
PnWtŚrCzPtSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

poprzedni dzisiaj następny

GOLENIÓW W STAREJ FOTOGRAFII

OSTATNIO KOMENTOWANE

"Stronniczość ...." - Prasa szkaluje bank

"Fajnie, że jesteś." - Może teraz zostanę radną?

"@Emanuel , nie podpierdzielaj , dobre ?" - Wjechał do rowu

"Widze panowie, ze wychwyciliscie moja ironie. Gawlowski zanim CBA nie zrewidowalo mu domu, mial wlasnie na konferencji pradowej wspierac Nitrasa. Najlepsze jest to, ze ten sam Gawlowski, na tasmach ja..." - GDDKiA inwestorem obwodnicy zachodniej

"Z czyn do ludzi.Nitras na prezydenta Szczecina - nie ma szans , lepiej PO by się nie ośmieszało , są spaleni jak Bolka trampki!!!" - GDDKiA inwestorem obwodnicy zachodniej

"21 grudnia G. Schetyna miał być w Szczecinie i oficjalnie namaścić S. Nitrasa na kandydata PO na Prezydenta Szczecina. Niestety CBA pokrzyżowało im plany i tego dnia weszło do domu S. Gawłowskiego. Uz..." - GDDKiA inwestorem obwodnicy zachodniej

"ktoś niżej napisał coś o czarnym koniu w wyścigu o urząd prezydenta Szczecina. Nitras to może pomarzyć tylko o tym urzędzie ( on się nadaje do przeszukiwania cudzych rzeczy) :):)" - GDDKiA inwestorem obwodnicy zachodniej

"MIŁEGO DNIA EWA DURSKA" - Barnimy 2017 rozdane

"Hura! Może burmistrz ( jak nim zostanie oczywiście!) zacznie nareszcie bywać na komisjach! W końcu ktoś na odpowiednim poziomie. Świetny pomysł." - Może teraz zostanę radną?

"wytlumaczenie jest proste...albo nie mial zimowych opon - albo nie umial jechac w takich warunkach...zdazyc sie kazdemu moze, ale jesli bylaby ta pierwsza z opcji, to to jest juz glupota..." - Wjechał do rowu

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Aby skontaktować się z nami możesz
zadzwonić pod nr.: 091 418 26 01
wysłać fax pod nr.: 091 418 32 41
lub wysłać e-mail: