reklama

Ścieżką do Lubczyny

drukuj
przeczytano: 309 razy
(cm), 13.12.2017

Zakończyła się budowa ścieżki rowerowej do Lubczyny. Rowerzyści mają wreszcie bezpieczną drogę.

Inwestycja była zaplanowana na dwa lata, w tym roku ścieżka miała dotrzeć do Komarowa. Wykonawca – SPRI Mazur – zdołał ją jednak zbudować w ciągu jednego roku i ścieżką można dojechać do samej Lubczyny.

Droga ma nawierzchnię asfaltową, jest oświetlona na odcinku od Goleniowa do granic Goleniowskiego Parku Przemysłowego.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

Luksus!

dodany przez Pawlak, dnia 13.12.2017, 13:43:00

Zanim będzie można dojechać do Lubczyny to jeszcze trochę wody upłynie. Zjazdy do miejscowości nie wykończone i dziwię się jak tu można mówić o jej zakończeniu. To po prostu partactwo!!

dodany przez Latuszek, dnia 13.12.2017, 14:02:00

Do Lubczyny na krańce Lipowej to asfalcik cały czas, tylko na leśnych skrzyżowaniach może go braknąć...została kosmetyka. a Lipowa czeka...

dodany przez krew i jatka, dnia 13.12.2017, 15:39:00

Chyba się jeszcze nie zakończyła? skoro są jeszcze prowadzone prace!

dodany przez broda129, dnia 13.12.2017, 16:39:00

Sprawę dworca też można uznać za zakończona

dodany przez crazy, dnia 13.12.2017, 19:47:00

O, to prawdziwa Polska i jej mieszkańcy. Nikt nie jest zadowolony, że do Lubczyny można dojechać rok wcześniej, niż planowano. Żadnego pozytywnego komentarza (wyjątek - Pawlak). Za to niebywale odkrywcze rozważania o dwóch czy trzech zjazdach do lasu, potrzebnych przecież nieprawdopodobnie.

Polska to najbardziej na zachód wysunięty skrawek Azji.

dodany przez cm, dnia 13.12.2017, 21:03:00

... a Putin w najblizszych wyborach prezydenckich, bedzie mial ponad 90% poparcia.

dodany przez j_janusz, dnia 13.12.2017, 21:25:00

super zdjęcie :) jutro zakładam zimówki i testuję :)

dodany przez mielnik111, dnia 14.12.2017, 09:50:00

@cm - należy uznać, że ci co się nie wypowiedzieli są zadowoleni ;-)

Ja umarłem jak przeczytałem Latuszka - pomyślałem, że jeździ czołgiem i potrzebuje ekstra zjazdów. Ale spoko - nie znam się :-)

dodany przez tasia, dnia 14.12.2017, 12:27:00

A najbardziej podoba mi się komentarz @crazy Optymistycznie i na temat. A swoją drogą ilu z tych malkontentów ma rower i pamięta jeszcze jak działa.

dodany przez Piotr P., dnia 14.12.2017, 12:52:00

a barierki na Kanale Janowskim są ? o oznaczenie poziome ..pionowe..jakiś przystaneczek dla mniej zaawansowanych? .wylalli asfalt, który powinien leżeć tam dawno i odtrąbiono sukces...przypadek ? nie sądze ..

dodany przez krew i jatka, dnia 14.12.2017, 13:35:00

tasia - trzeba było być i zobaczyć jak wykonano zjazd.Po wczorajszym wpisie dzisiaj zjazd do miejscowości Komarowo został dokończony. Nie chodziło mi o zjazdy do lasu a tylko do miejscowości.

dodany przez Latuszek, dnia 14.12.2017, 13:48:00

@tasia, trochę się znasz. Liznąłes przecież odrobine niemieckich i skandynawskich szlaków. Lepszy rydz niż nic, ale starałbym się wylewać asfalt niekoniecznie wzdłuż jezdni, tym bardziej, ze nie ma barierek, co stawia pod znakiem zapytania rodzinne rowerowanie z najmłodszymi.

dodany przez kamieni kupa, dnia 14.12.2017, 18:40:00