reklama

Przewodniczący kontratakuje

drukuj
przeczytano: 928 razy
(pp), 25.09.2017

Przewodniczący Rady Miejskiej w Goleniowie, Łukasz Mituła, odniósł się w mediach społecznościowych do niedawnego zajścia w miejscowości Mosty, w trakcie którego dzennikarzom TV Goleniów zabronił użycia kamery do relacji z jego spotkania z mieszkańcami wsi.

Ł. Mituła, jak wynika z udostępnionego przez TV Goleniów nagrania, dokonanego dyktafonem, straszył dziennikarzy sprawą sądową za naruszenie wizerunku, zasłaniał się także bliżej nieokreślonymi zapisami polskiej konstytucji. Nam odmówił komentarza w tej sprawie, swoje wyjaśnienia przedstawił jednak później na Facebooku, tłumacząc swoją postawę politycznymi kontacjami jednego z reporterów - Andrzeja Bugajskiego, krytykując przy okazji jego warsztat zawodowy i zachowanie.

Andrzej Bugajski poinformował nas, że nie wyklucza wszczęcia kroków prawnych przeciwko przewodniczącemu Mitule, który - jego zdaniem - w ewidentny sposób złamał prawo, utrudniając mu przeprowadzenie relacji ze spotkania.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

Dwa jednakowe charaktery nigdy się nie pogodzą.

dodany przez Akim, dnia 25.09.2017, 12:55:00

Słabe, pokrętne tłumaczenie i ani słowa o straszeniu sądem ani o konstytucyjnych prawach, na które pan Mituła się powoływał. Reszta szacunku jaką jeszcze miał u mnie do dzisiaj zniknęła.

dodany przez Piotr P., dnia 25.09.2017, 13:16:00

Kończ Waść wstydu oszczędź!

dodany przez anonim, dnia 25.09.2017, 13:46:00

Dziwne sa te tezy p. Lukasza. Kamera ustawiona `w kacie` nie tylko nie peszy zebranej gawiedzi, a wrecz, moim zdaniem w jakis tam sposob podnosi range spotkania. Zarzut o dwufuncyjnosc redaktora Bugajskiego to tez, `smiech na sali`. Tu nawet na forum gazety goleniowskiej nozna podac przyklad osoby ktora wystepuje nie w dwoch a w trzech osobach, redaktora, doradcy i jako osoba prywatna, i nikt z tego problemu nie robi. Moim zdaniem tym wystapieniem p. radny legitymizuje postac redaktora Bugajskiego i to on zbiera laury w tym `wydumanym` sporze.

dodany przez j_janusz, dnia 25.09.2017, 13:52:00

sorry za stylistyke, ale klawiatura w telefonie wciaz zamala zeby swobodnie pisac)

dodany przez j_janusz, dnia 25.09.2017, 14:05:00

POwski burak.

dodany przez Mike, dnia 25.09.2017, 18:25:00

PEOWSKI- CEP

dodany przez Latuszek, dnia 25.09.2017, 18:33:00

weś pszestań .

dodany przez Pawlak, dnia 25.09.2017, 20:42:00

W.Cz. Panie Przewodniczący Ł. Mituła to jak to jest z idolem Platformy Obywatelskiej niejakim Tomaszem Lisem? Jest dziennikarzem czy politykiem? Naciągane tezy Pan postawił.

dodany przez Michal Wentruba, dnia 25.09.2017, 21:37:00

@Mike i @Latuszek cóż za konstruktywna krytyka. Jak goleniowska. com będzie za darmo dopiero tu się zacznie dziać.

dodany przez Piotr P., dnia 26.09.2017, 09:59:00

Pan M lansuje się niemal każdego dnia; a to z samochodu, na instagramie jak jeździ ścieżkami przez siebie zrobionymi, a to jako radny czego nie robi itp. - nie zauwazyłam żeby był skromniutki i speszony. Raczej obyty na co dzień z kamerą. W końcu sam sobie wybrał taki kawałek chleba :) Panie M jeszcze tylko kilka miesięcy tej męczarni ;) W bibliotece też niewypał ;(

dodany przez rusek, dnia 02.10.2017, 08:10:00

jeszcze troche i do łopaty bo sie konczy łatwy piniądz

dodany przez GDM, dnia 07.01.2018, 15:49:23

PO do łopaty a nie na salony

dodany przez PIS POLSKA, dnia 07.01.2018, 15:53:40

Korzystajac z okazji, ze ktos odswiezyl watek, wrzucam takie male PO-wskie co nieco. Do poczytania przed nadchodzacymi wyborami wrecz wskazane, jak goraca herbata a rumem, w te chlodne zimowe wieczory.
https://wpolityce.pl/polityka/375256-kanapki-na-kampanie-gawlowskiego-fundacyjne-faktury-na-bulki-krajewskiej-i-dziesiatki-szokujacych-afer-paniczny-strach-po-przed-pis-jest-w-pelni-zrozumialy-cela-czeka

dodany przez j_janusz, dnia 07.01.2018, 17:53:41