reklama

Oświadczenie

drukuj
przeczytano: 720 razy
(red.), 03.11.2017

W konsekwencji rozstrzygnięcia konkursu na stanowisku inspektora d/s komunikacji społecznej w Urzędzie Gminy i Miasta, z końcem tego roku Cezary Martyniuk przestanie być członkiem redakcji tygodnika powiatowego „Gazeta Goleniowska” i powiatowego portalu informacyjnego www.gazetagoleniowska.com.

Z tego samego powodu i w tym samym czasie pracę w spółce „Gazeta Goleniowska” zakończy Piotr Matławski. Decyzje w obu przypadkach zostały uzgodnione za porozumieniem stron.

Leszek Ozimek
prezes zarządu spółki z o.o. „Gazeta Goleniowska”
redaktor naczelny tygodnika „Gazeta Goleniowska”
i powiatowego portalu informacyjnego www.gazetagoleniowska.com

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

Pewna era dobiegla konca ...

dodany przez j_janusz, dnia 03.11.2017, 13:27:00

Ale to tylko rok przyszły , po wyborach będzie powrót do sprawy!.

dodany przez Latuszek, dnia 03.11.2017, 16:38:00

Czarny Martin i tak był stronniczy. Nie żal.

dodany przez seroy, dnia 03.11.2017, 18:12:00

Nic się nie zmieni. Spokojnie.

dodany przez crazy, dnia 03.11.2017, 20:44:00

Panie Prezesie to oświadczenie jest bardzo mocno spóźnione

dodany przez mercedes555, dnia 04.11.2017, 06:10:00

W sensie poznawczym straty nie będzie, bo obaj panowie reprezentują poglądy mocno katolickie, czyli wierzą w cuda. W sensie edukacyjnym także są wypaleni, zatem wypada się tylko cieszyć, że staną się wyłącznie urzędnikami. No chyba,żeby anonimowo wrzucali do Gazety swoje 3 grosze... Powodzenia na nowej ścieżce życia, chłopaki!!

dodany przez aca, dnia 04.11.2017, 14:19:00

@aca



Zakrztusiłem się kawą ze śmiechu. Muszę ten komentarz pokazać swojej teściowej, na pewno urosnę w jej oczach :)

dodany przez cm, dnia 04.11.2017, 17:38:00

Rządowa robota , to rządowa , wiadomo!

dodany przez Pawlak, dnia 04.11.2017, 18:16:00

`czarny martin` ... dobre)

dodany przez j_janusz, dnia 05.11.2017, 10:20:00

@cm. Trzeba uważać, bo częste krztuszenie się jest niebezpieczne dla zdrowia.

dodany przez Akim, dnia 05.11.2017, 11:43:00

szanowny cm, czy po 1-01-2017 będziesz tutaj prezentował a) własne prywatne opinie, b) opinie władz gminy Goleniów? c) "anonim - owe" :-)?

W przypadku b) powinieneś zmienić wtedy nick`a :-)

Może ogłoszę na to konkurs? Nagroda dla zwycięzcy - kawa z deserem w kinie Goleniów - zapraszam :-)))))))))))))

dodany przez Michal Wentruba, dnia 06.11.2017, 10:25:00

Moja propozycja nick`a - inspektor caramba. Caramba mówił szpieg z krainy deszczowców w bajce o smoku wawelskim :-))))))

dodany przez Michal Wentruba, dnia 06.11.2017, 10:27:00

I jak? Brak zainteresowanych powyższym konkursem :-))))))))))))) ? Widać nie trafiony :-)))))))))))).

dodany przez Michal Wentruba, dnia 07.11.2017, 09:44:00

@michał , nie zaczypiaj...po co ci to ?

dodany przez Pawlak, dnia 07.11.2017, 11:48:00

Szanowny pawlak , tylu anonimów, może bym w końcu poznał któregoś w realu. :-)

dodany przez Michal Wentruba, dnia 08.11.2017, 10:13:00

dobre posunięcie ;) o jednego ignoranta bedzie mniej :)

dodany przez rusek, dnia 07.12.2017, 20:42:00